BİZ KİMİZ?

DAHA EN BAŞINDA KENDİ YOL HARİTAMIZI İNSANLARIN GÜNLÜK İHTİYAÇLARINI VE AKTİVİTELERİNİ KOLAYLAŞTIRMAK ÜZERİNE ÇİZDİK VE BÜTÜN ÖNCELİĞİMİZİ BU DOĞRULTUDA ORGANİZE OLMAYA VE YAPILANMAYA VERDİK...

KENDİMİZE AİT TEKNOLOJİMİZİ GELİŞTİRDİK...
KENDİ TASARIMLARIMIZI YARATTIK...
KENDİ PAZARLAMA STRATEJİLERİMİZİ GELİŞTİRDİK...
TEKNOLOJİ
TASARIM
PAZARLAMA

KURUCULAR

Buğra GÜRDAL
------
KURUCU ORTAK
Tanıl ÇOKŞENİM
------
KURUCU ORTAK

DANIŞMA KURULU

Umur ÖZAL
MENTÖR
Ayşe SOKULLU
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ & ULUSLARARASI İŞ GELİŞTİRME
Korhan KAYALI
FRANCHISE & İŞ GELİŞTİRME
Cem KORKMAZ
MOBİL ÇÖZÜMLER & YAZILIM GELİŞTİRME
+90 216 7061971
19 MAYIS MAH. TURABOĞLU SOK. HAMDIYE YAZGAN İŞ MERKEZİ NO:4/2 34736 KOZYATAĞI İSTANBUL/TÜRKİYE
info@ultimateneeds.com

İLETİŞİME GEÇİN

LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİM KURMAKTAN ÇEKİNMEYİNİZ...
SİZİN İÇİN BURADAYIZ...
Buğra GÜRDAL

BUĞRA GÜRDAL, 1998 YILINDA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTELCİLİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN ODUKTAN SONRA BAMBAŞKA BİR KARİYER PLANLAYARAK TELEKOM SEKTÖRÜNE GİRİŞ YAPMIŞTIR, 1999-2003 YILLLARI ARASINDA ERİCSSON TÜRKİYE’DE MÜŞTERİ YÖNETİMİ KONUSUNDA FARKLI OPRATÖRLERDEN SORUMLU OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR. 2003 YILINDA TÜRKİYE’NİN İLK MOBİL YAZILIM ŞİRKETLERİNDEN MOBİLERA’DA KIDEMLİ MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ VE TÜRKİYE’NİN İLK PERAKENDE SÖKTÖRÜ MOBİL YAZILIMLARI KONUSUNDA İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI YAPARAK, SEKTÖRÜN DÜNYA DEVİ OYUNCULARI OLAN PROCTER & GAMBLE, HENKEL VE GİLETTE MARKALARI İÇİN MOBİL ÇÖZÜMLER GELİŞTİRİLMESİNDE LİDERLİK YAPMIŞTIR. MOBİL YAZILIM SEKTÖRÜNDE ELDE EDİLEN BAŞARI VE KARİYERİN SONUNDA BUĞRA GÜRDAL, 2005 YILINDA MOBİL YAZILIM ŞİRKETİ PLATUS’UN FİKİR BABASI VE KURUCULARI ARASINDA YER ALARAK İLK GİRİŞİMİNİ HAYATA GEÇİRMİŞ VE MÜŞTERİ PORTFÖYÜNE YERLİ YABANCI DEV OYUNCULARDAN GİLLETTE, BRAUN, TURKCELL, PENTİ, TEB GİBİ MARKALARI KATARAK KATMA DEĞERLİ ÇÖZÜMLER ÜRETİLMESİNE LİDERLİK ETMİŞTİR. 2007 YILININ SONLARINDA ŞİRKETTEKİ HİSSELERİNİ BUGÜN BİRLİKTE ÇALIŞMALAR YAPTIĞI KURUCU ORTAKLARDAN BİRİNE DEVREDEREK GİRİŞİMCİLİK KARİYERİNE BİR SÜRE ARA VERMİŞTİR. 2008 YILINDA YENİDEN HEM TELEKOM HEMDE PROFESYONEL HAYATA GERİ DÖNEREK ERİCSSON TARAFINDAN KURULAN COMMUNİCATİON PERFORMER GROUP ŞİRKETİNDE 2011 YILININ SONUNA KADAR ÜST DÜZEY YÖNETİCİLİK YAPMIŞTIR.

BUĞRA GÜRDAL, 2011-2015 YILLARI ARASINDAKİ SERBEST DANIŞMANLIK KARİYERİ SONRASINDA İLK GÖZ AĞRISI OLAN YİYECEK İÇECEK SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜK BİR SORUNUN ÇÖZÜMÜ OLARAK GÖRDÜĞÜ İŞ FIRSATINI HAYATA GEÇİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇMİŞ VE ULTİMATE NEEDS A.Ş'NİN 2 KURUCUSUNDAN BİRİ OLMUŞTUR.
Tanil ÇOKŞENİM

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLAN TANIL ÇOKŞENİM, TASARIM VE İŞ DÜNYASINDA ETKİN BİR ROL ALMAK AMACIYLA DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİNDE MBA YAPMIŞTIR. ÖĞRENCİLİK YILLARINDA FUAR, ÜRÜN STANDLARI İLE MEKAN TASARIMLARI YAPARAK BAŞLADIĞI MESLEK HAYATINA SEKTÖRÜN LİDER REKLAM FİRMALARININ BAZILARINDA ÖNCE DANIŞMAN, SONRASINDA İSE ÜRETİM VE TASARIM KOORDİNATÖRÜ GÖREVLERİ ALMIŞTIR.

2002 YILINDA ORTAKLARI İLE BİRLİKTE MİMARLIK FİRMASI KURARAK İLK RESMİ GİRİŞİMCİLİK DENEYİMİNE ADIM ATMIŞTIR. BU SÜREÇTE OFİS VE MAĞAZACILIK PROJELERİ AĞIRLIKLI OLMAK ÜZERE FABRİKA AVM VE BENZERİ KAPSAMLI YAPILARDA MİMARİ PROJELENDİRME, TAAHHÜT İŞLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERMİŞTİR. BOATSHOW, MARSHALL, OTOKOÇ, KOÇ HOLDİNG, TOTAL, EFES PİLSEN, LONGİNES, PROFİLO, KALE KİLİT, BİOFİRMA VE HAYAT KİMYA, TOYOTA, SONY ERİCSSON, SHELL, HENKEL SCHWARZKOPF, BAYER GİBİ SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ FİRMALARINA ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRİRKEN, NEW YORK BRONX ROW HOUSES PROJESİNDE METAL KONSTRÜKSİYON TAAHÜT İŞLERİNİ YAPARAK İLK YURTDIŞI PROJESİNİ GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. DÖNEMİN TELEKOM YATIRIMLARININ SUNDUĞU İŞ FIRSATLARI DOĞRULTUSUNDA SEKTÖRÜN 3 GSM OPERATÖRÜNDEN BİRİ OLAN ARİA İÇİN RBS VE ANTEN KAPLAMA ÜNİTELERİ İÇİN İŞ GELİŞTİRME VE TASARIM UYGULAMALARI GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. 2012 YILINDA GİRİŞİMCİLİK DENEYİMİNDEN ÇIKARDIĞI BAŞARILAR NETİCESİNDE E-TİCARET İŞİNE EL ATARAK TRENDYEV.COM TİCARET SİTESİNİ KURARAK TÜRKİYE’NİN İLK TASARIM ODAKLI EV ÜRÜNLERİ TİCARET SİTESİNİ HAYATA GEÇİRMİŞTİR. TASARIM MERKEZLİ ÇALIŞMALARIN ODAĞINDA MOBİLYA VE AKSESUAR TASARIMI KONUSUNDA YOĞUN ÇALIŞMALAR YAPAN TANIL ÇOKŞENİM BU KONUDA HEM TÜRKİYE’DE HEM DE DÜNYADA BİLİNEN BİR TASARIMCI HALİNE GELMİŞTİR. GİRİŞİMCİLİK SERÜVENİNE SON OLARAK KURUCU ORTAĞI OLDUĞU ULTİMATE NEEDS A.Ş İLE DEVAM ETMEKTEDİR.
Umur ÖZAL

UMUR ÖZAL GİRİŞİM SERMAYESİ, KURUMSAL FİNANSMAN VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞINA DAYANAN KAPSAMLI BİR GEÇMİŞE SAHİPTİR. ŞU AN UMUR AKTİF OLARAK YURTDİSİNDA YATIRIM STRATEJİLERİ VE ENSTRÜMANLARI HAKKINDA DANIŞMANLIK VERİYOR VE BİR PORTFÖY YÖNETİYOR. BUNDAN ÖNCE VALUTA CAPITAL PARTNERS VE FYNERGY CONSULTING DANIŞMANLIK FİRMALARINDA, STARS OF EUROPE GİRİŞİM SERMAYESİ FONUNDA VE ÖGER TELECOM’DA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTI. ÖGER TELECOM’A KATILMADAN ÖNCEYSE UMUR, STRATEJİ VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI FİRMASI SCHMID PREISSLER STRATEGY CONSULTANTS GMBH’NİN VE PROJE FİNANSMAN KURULUŞU FIELDSTONE PRIVATE CAPITAL PARTNERS’IN ÜLKE YÖNETİCİSİ KONUMUNDAYDI. TÜRKİYE’YE DÖNMEDEN ÖNCE BIDC, BBH & CO. GİBİ FİRMALARDA DEĞİŞİK POZİSYONLARDA ÇALIŞTI. YATIRIM BANKACILIĞI KARİYERİ SÜRESİNCE UMUR DEĞİŞİK SEKTÖRLERDEN ÇOK SAYIDA PROJE FİNANSMANI VE ŞİRKET ALIM, SATIM VE BİRLEŞME İŞLEMLERİNDE YER ALDI. UMUR’UN BOSTON ÜNİVERSİTESİ’NDEN ÜRETİM MÜHENDİSLİĞİ KONUSUNDA MS VE BS DERECELERİ BULUNMAKTADIR.
Ayşe SOKULLU

1991’DE ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSİĞİNDEN MEZUN OLAN AYŞE SOKULLU, UNIVERSITY OF SOUTH FLORIDA’DA MBA YAPTI. PROFESYONEL KARİYERİNE BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE SİSTEM MÜHENDİSİ OLARAK BAŞLAYAN SOKULLU 1998’E KADAR IT SEKTÖRÜNDE ÇEŞİTLİ SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ ROLLERİ ÜSTLENDİ. DAHA SONRA, ERICSSON TÜRKİYE’DE İHALE YÖNETİMİ, STRATEJİK FİYATLANDIRMA VE İŞ GELİŞTİRME EKİPLERİNİN YÖNETİCİLİĞİNİ YAPTI. BU DÖNEMDE, MOBİL LİSANS İHALELERİ VE 3G, YENİ TEKNOLOJİLER VE İŞ MODELLERİ KONUSUNDA POTANSİYEL YATIRIMCILARA DANIŞMANLIK VERDİ. ARDINDAN, SABANCI HOLDİNG VE GRUP ŞİRKETLERİNDE STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME ALANLARINDA YÖNETİCİLİK YAPTI.

2003’TE TURKCELL’DE ÇALIŞMAYA BAŞLAYAN SOKULLU, ULUSLARARASI İŞ GELİŞTİRME, M&A (SATIN ALMA VE BİRLEŞMELER) VE STRATEJİ ALANLARINDA YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTI. ORTA DOĞU, BALKANLAR, BDT ÜLKELERİ, KUZEY AFRİKA VE AVRUPA’DA ŞİRKET SATIN ALIMLARI İÇİN ÜST DÜZEY DEVLET YETKİLİLERİ VE ŞİRKET HİSSEDARLARI İLE SAYISIZ MÜZAKERELERDE BULUNDU. ÖZELLEŞTİRME VE LİSANS İHALELERİNİ YÜRÜTTÜ. MULTİMİLYAR DOLARLIK YATIRIM PROJELERİNDE DÜNYANIN ÖNDE GELEN HUKUK DANIŞMANLARI, YATIRIM BANKALARI VE KONU UZMANLARI İLE BİRLİKTE ÇALIŞMA FIRSATI BULDU.

INFOGURU EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİN KURUCUSU OLAN AYŞE SOKULLU, HALEN MÜZAKERE, İŞ GELİŞTİRME VE M&A ALANINDAKİ DENEYİMLERİNİ KURUMSAL ÇALIŞANLAR, START-UP’LAR VE MBA ÖĞRENCİLERİ İLE PAYLAŞIYOR.
Korhan KAYALI

KORHAN KAYALI 19 YILLIK İŞ HAYATINA 1993 YILINDA NET HOLDİNG MEGAVİZYON A.Ş.’DE MÜZİK VE MULTİMEDYA STORE SEKTÖRÜNDE GÖREV ALARAK BAŞLAMIŞ, EN ALT SATIŞ EKİBİNDEN, ÜST DÜZEY MAĞAZALAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ’NE KADAR HER BİRİMDE FAAL ÇALIŞMA İÇERİSİNDE BULUNMUŞTUR. MAĞAZALAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ GÖREVİNDE İKEN 1998 YILINDA SEKTÖRÜN YENİ VE BÜYÜYEN MARKASI OLAN D&R MAĞAZACILIKTA YENİ ŞUBELERİN PLANLANMASI VE HAYATA GEÇİRİLMESİ GÖREVİNE GELMİŞ, ÇALIŞTIĞI BİR YILLIK SÜREÇTE TOPLAM ŞUBE SAYISINI 48’E ULAŞTIRMIŞTIR. 2000 YILINDAN 2004 YILINA KADAR TELSİM TELEKOM’DA VE GRUP ŞİRKETİ OLAN UNİTEL TEKNOMARKET’TE ÜST DÜZEY PROJE YÖNETİCİLİĞİ YAPMIŞTIR.

SONRASINDA PERAKENDE SEKTÖRÜNE GEÇEREK 2009 YILINA KADAR DOMİNOS PİZZA BÜNYESİNDE FRANCHİSE DANIŞMANLIĞI VE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNİ İCRA ETMİŞ, BU SÜRE İÇERİSİNDE DOMİNO’S PİZZA ‘YA TOPLAM 32 FRANCHİSE 109 ŞUBE KATMIŞTIR. 2009 YILINDAN SONRA SIRASI İLE PAPA JOHN’S PİZZA VE TÜRKİYE’NİN TEK YERLİ PİZZA ZİNCİR MARKASI OLAN PİZZA PİZZA’DA İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREVLERİNİ YERİNE GETİREREK MARKALARIN REVİZYONU VE GELİŞTİRİLMESİ İLE İLGİLİ FAALİYETLERDE BULUNMUŞTUR.

KORHAN KAYALI 2012 YILINDAN İTİBAREN KURUCUSU OLDUĞU KB GIDA DANIŞMANLIĞI VASITASIYLA MARKALARA FRANCHİSE VE İŞ GELİŞTİRME KONULARINDA ÇEŞİTLİ DANIŞMANLIKLAR VERMEKTEDİR.
Cem KORKMAZ

İSTANBUL UNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLAN CEM KORKMAZ MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ SÜRESİNCE ELEKTRONİK DEVRELER VE GÖMÜLÜ YAZILIMLAR HAKKINDA UZUN SOLUKLU DENEYİM ELDE ETTİKTEN SONRA MEZUNİYETİ SONRASINDA YAZILIM DÜNYASINA ADIM ATMIŞ, BİR SÜRE MASAÜSTÜ YAZILIM PROJELERİNDE GÖREV ALDIKTAN SONRA 2000 YILINDA TÜRKİYE’NİN İLK MOBİL YAZILIM ŞİRKETLERİNDEN MOBİLERA’DA KÜRESEL ŞİRKETLERİN KURUMSAL PROJELERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYE BAŞLAMIŞTIR.

SIRASI İLE EMBEDDED VİSUAL C++, VİSUAL C++ , EMBEDDED VİSUAL BASİC , VİSUAL STUDİO .NET GELİŞTİRME ARAÇLARI İLE AVENTİS, LOREAL, P&G, HENKEL, GİLLETTE MARKALARINA FARKLI SAHA UYGULAMALARI İÇEREN KURUMSAL MOBİL YAZILIM PROJELERİNDE EKİP LİDERLİĞİ YAPMIŞTIR. 2005 YILINDA GİRİŞİMCİ BİR RUHLA YAZILIM ŞİRKETİ PLATUS’UN KURUCULARI ARASINDA YER ALARAK 2008 YILINDA DİĞER ORTAKLARDAN PLATUS’UN TÜM HİSSELERİNİ DEVİR ALMIŞTIR. PLATUS’UN KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN BRAUN, TURKCELL, PENTİ, TEB, ÜLKER VE LG GİBİ MARKALARA YENİ KURUMSAL DENEYİMLER İÇEREN MOBİL UYGULAMALARI BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. BU AŞAMADA DÜNYA GENELİNDE TERCİH EDİLEN MOBİL GELİŞTİRME ARAÇLARINDAN IOS VE ANDROİD’İ MEVCUT PROJELERİNE UYGULAMIŞ VE MÜŞTERİLERİNE YENİ TEKNOLOJİLER İLE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.